Evangelium podle Matouše (2DVD)

Evangelium podle Matouše (2DVD)

papírový obal

Jedním z nejlepších filmů v edici Visual Bible je velkofilm Evangelium podle Matouše. Richard Kiley, oceněný cenou Emmy ztvárnil postavu.. více

DVD

vydavatel: Maranatha

kód produktu: DDVD0226

maloobchodní cena: 79 Kč ušetříte 8 Kč (10%)

71 Kč včetně DPH

dostupnost: 3 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
papírový obal - Evangelium podle Matouše (2DVD)

Jedním z nejlepších filmů v edici Visual Bible je velkofilm Evangelium podle Matouše. Richard Kiley, oceněný cenou Emmy ztvárnil postavu Matouše. Představitel Ježíše Krista Bruce Marchiano, v tomto filmu podal nejen vynikající herecký výkon, ale také se sám stal "Ježíšovým učedníkem".
Film se natáčel na území Tunisu, Maroka a Jižní Afriky. Vyznačuje se velmi širokým hereckým obsazením, historicky přesnými kostýmy a mezinárodně oceněnou režií. Scénář filmu "slovo od slova" sleduje biblický záznam a dabing, v podání předních českých herců, čerpá z moderního překladu Nového zákona - Slovo na cestu. Tento film nabízí nejen silný umělecký zážitek, ale je i výbornou pomůckou pro ty, kteří se chtějí hlouběji seznámit s Biblí.

Český dabing: Petr Gelnar, Petr Pelzer, Pavel Pípal, Radek Hoppe. Vilám Udatný, Milan Slepička, Marek Libert, Ludvík Král, Jindřich Hinke, Radovan Vaculík, Monika Schullerová, Jana Hermachová, Oldřich Hajlich, Roman Hajlich. Režie českého znění: Anna Procházková.

Hrají: Richard Kiley, Bruce Marchiano, Matthew Roberts, Gerrit Schoonhoven, Joanna Weinberg, David Minaar, Pippa Duffy.
Režie: Regardt Van Den Bergh

Bonus: Vytištěné Matoušovo evangelium
Speciální bonusy: vyhledávání podle kapitoly, vyhledávání podle události, biografie postav, aktuální kapitola a verš v obrazu.

Délka: 257 min.
Zvuk: CZ, SK
Titulky: CZ, SK
Papírový obal (film v plastové krabičce najdete zde)

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku