Evangelium podle Matouše (2DVD)

Kód: DDVD0111
Neohodnoceno
–10 %
Evangelium podle Matouše (2DVD)
239 Kč –10 % 215 Kč
Skladem (8 ks)
Jedním z nejlepších filmů v edici Visual Bible je velkofilm Evangelium podle Matouše. Richard Kiley, oceněný cenou Emmy ztvárnil postavu Matouše. Představitel Ježíše Krista Bruce Marchiano, v tomto filmu podal nejen vynikající herecký výkon, ale také se sám stal "Ježíšovým učedníkem". Film se natáčel na území Tunisu, Maroka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedním z nejlepších filmů v edici Visual Bible je velkofilm Evangelium podle Matouše. Richard Kiley, oceněný cenou Emmy ztvárnil postavu Matouše. Představitel Ježíše Krista Bruce Marchiano, v tomto filmu podal nejen vynikající herecký výkon, ale také se sám stal quot;Ježíšovým učedníkemquot;.
Film se natáčel na území Tunisu, Maroka a Jižní Afriky. Vyznačuje se velmi širokým hereckým obsazením, historicky přesnými kostýmy a mezinárodně oceněnou režií. Scénář filmu quot;slovo od slovaquot; sleduje biblický záznam a dabing, v podání předních českých herců, čerpá z moderního překladu Nového zákona - Slovo na cestu. Tento film nabízí nejen silný umělecký zážitek, ale je i výbornou pomůckou pro ty, kteří se chtějí hlouběji seznámit s Biblí.

Český dabing: Petr Gelnar, Petr Pelzer, Pavel Pípal, Radek Hoppe. Vilám Udatný, Milan Slepička, Marek Libert, Ludvík Král, Jindřich Hinke, Radovan Vaculík, Monika Schullerová, Jana Hermachová, Oldřich Hajlich, Roman Hajlich. Režie českého znění: Anna Procházková.

Hrají: Richard Kiley, Bruce Marchiano, Matthew Roberts, Gerrit Schoonhoven, Joanna Weinberg, David Minaar, Pippa Duffy.
Režie: Regardt Van Den Bergh

Bonus: Vytištěné Matoušovo evangelium
Speciální bonusy: vyhledávání podle kapitoly, vyhledávání podle události, biografie postav, aktuální kapitola a verš v obrazu.


Délka: 257 min.
Zvuk: CZ, SK
Titulky: CZ, SK
Plastová krabička (film v papírovém obalu najdete zde)

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmy
Vydavatelsví: Maranatha
Rok Vydání: 2009
EAN: 8588003691019

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: