Evangelium (ne)obyčejných

Kód: NK0116
Neohodnoceno
Značka: David Novák
–10 %
Evangelium (ne)obyčejných
130 Kč –10 % 117 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)


V rušném a barevném světě současné kultury není lehké zachovat si vnitřní klid a nadhled. Všudypřítomný vodopád informací, sloganů a lákavých nabídek vychovává k těkavé povrchnosti. Knížka Davida Nováka Evangelium (ne)obyčejných zve čtenáře k hlubokým pramenům duchovního života. V rozhovoru s velkými učiteli křesťanské spirituality přemýšlí nad tím, co je v životě současného člověka opravdu důležité. Ve spletitých labyrintech dnešního nepřehledného světa hledá cestu k tomu, na čem v posledu navzdory všemu zdání skutečně záleží. Je to skvělá, moudrá a nanejvýš potřebná kniha.
Pavel Hošek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autor je obyčejný člověk jako já, který žije obyčejným životem jako já, a přitom neobyčejně poctivě hledá, jak dát svůj obyčejný život do souladu s neobyčejnou zvěstí Ježíše Krista. Knihu pročítám s radostí a zájmem, cítím z ní vůni evangelia.
Kateřina Lachmanová

V rušném a barevném světě současné kultury není lehké zachovat si vnitřní klid a nadhled. Všudypřítomný vodopád informací, sloganů a lákavých nabídek vychovává k těkavé povrchnosti. Knížka Davida Nováka Evangelium (ne)obyčejných zve čtenáře k hlubokým pramenům duchovního života. V rozhovoru s velkými učiteli křesťanské spirituality přemýšlí nad tím, co je v životě současného člověka opravdu důležité. Ve spletitých labyrintech dnešního nepřehledného světa hledá cestu k tomu, na čem vposledu navzdory všemu zdání skutečně záleží. Je to skvělá, moudrá a nanejvýš potřebná kniha.
Pavel Hošek

Rok vydání: 2014, brožovaná, výška: 19 cm, šířka: 12,5 cm, 88 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Návrat domů
Rok Vydání: 2020
Rok vydání: 2014
Formát: 125x190
Nakladatelství: Nakladatelství Návrat domů
Počet stran: 88
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: