Ester

Kód: DB3436
Neohodnoceno
–10 %
Ester
199 Kč –10 % 179 Kč
Skladem (>10 ks)
Ester. Pohled za oponu příběhu slavné židovské šahrazád. Ponížení a strach. Pochlebování a genocida. Těžké vůně a ukrytý Bůh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ester. Pohled za oponu příběhu slavné židovské Šahrazád. Ponížení a strach. Pochlebování a genocida. Těžké vůně a ukrytý Bůh. Příběhem občansky angažované královny provází spisovatelka, scénáristka a teoložka Jana Šrámková.

Spisovatelka, scénáristka a teoložka Jana Šrámková zve čtenáře ke dvacetidenní pouti starozákonní knihou Ester. Neocitáme se ovšem v dávné a nepřístupné minulosti, která dovede omámit svou těžkou vůní, ale vyčpí stejně rychle, jako se zavře kniha. Ester, občansky angažovaná královna, zdaleka nehodlá své čtenáře ukolébat, naopak: příběh odvážně překračuje hranice své doby. Jana Šrámková tuto výzvu zprostředkovává jasným i citlivým hlasem a hlavně: současným, osobitým jazykem, který je přístupný každému bez výjimky.

Dennodenně. Pradávné příběhy brýlemi současných inspirativních osobností. Text biblických knih ve stravitelných denních porcích. Komentáře, které vtahují text na kolbiště současného světa. Bible čtená tady a teď.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Biblion
Rok Vydání: 2021
Počet stran: 76
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087282717

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: