Dnes budeme bojovat !

Dnes budeme bojovat !

Francis Frangipane

Nemáme čas utápět se v sebelítosti a lkát nad tím, že život je nespravedlivý.   Stojíme na prahu duchovního probuzení,.. více

Kniha

vydavatel: Juda

kód produktu: DB3474

maloobchodní cena: 229 Kč ušetříte 11 Kč (5%)

218 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Francis Frangipane - Dnes budeme bojovat !

Nemáme čas utápět se v sebelítosti

a lkát nad tím, že život je nespravedlivý.

 

Stojíme na prahu duchovního probuzení, ale nepřítel je prohnaný. První, skrze co útočí, bývá často duch tíhy, který udržuje křesťany v pasivitě, či dokonce v paralýze. To nám brání modlit se s autoritou a v nastávajícím boji jsme bezbranní. Satan nám pak krade to, co je nám nejdražší: srdce našich milovaných, poslání našich sborů a budoucnost našeho národa.

 

Církev přímo přetéká lidmi, kteří se považují za křesťany, ale kteří nejsou odhodláni vést boj víry. Přizpůsobili se míře svého útlaku a tolerují sice náboženský, leč v podstatě prázdný duchovní život. Ježíš snášel lidská selhání a odpouštěl je, ale nikdy nepřipustil, aby ho ovládli zlí duchové. Vůči svým duchovním nepřátelům postupoval agresivně. Není žádná neutrální půda. V Boží armádě není místo pro pasivního ducha.

 

V dnešní době postupujícího zla není čas na kapitulaci. Duch svatý je připraven udělit nám nové pomazání – takové, které probudí srdce Božího lidu. V ruce držíte knihu, skrze niž vás autor Francis Frangipane chce připravit na přijetí tohoto pomazání. Rozpoznáte nepřítele a odhalíte duchovní ochromení, k němuž vede pasivita. Pak budete pevně stát a bojovat – za sebe, za vaše milované a za váš svět.

 

Můžeme zahnat zlo na ústup, když dnes budeme bojovat!

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku