Divoký a opravdový

Divoký a opravdový

John Eldredge

Mnoho mužů si klade otázky po smyslu vlastní existence a smysluplnosti jejich života. Dnešní doba jim neudává žádný směr a.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0307

maloobchodní cena: 295 Kč ušetříte 29 Kč (10%)

266 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
John Eldredge - Divoký a opravdový

Mnoho mužů si klade otázky po smyslu vlastní existence a smysluplnosti jejich života. Dnešní doba jim neudává žádný směr a jen velmi málo otců ukazuje svým synům kudy jít. A přitom všechny čeká ta nejtěžší životní zkouška, rozložená v čase. Není totiž nic riskantnějšího než "stávat se mužem". Tato kniha vypráví o tom, jak to vypadá, když se někdo stane mužem a také – což je daleko užitečnější – o tom, jak se jím stát. Popisuje jak mužskou cestu prožívá muž, který hledá uzdravení, obnovu a dospělost. Patří do rukou nejen mužům, ale i ženám, které díky ní mohou pochopit, co se odehrává v životech jejich manželů a synů.

JOHN ELDREDGE je zakladatel a ředitel křesťanské organizace Ransomed Heart Ministries, která pomáhá mužům i ženám znovu objevit své srdce. John je autorem a spoluautorem mnoha knih, z nichž česky již vyšlo: Chraň své srdce, Pozor srdce muže!, Velký příběh, Na cestě, Pohni horami, Úchvatná! a Cestou touhy. Se svou ženou Stasi žije v Coloradu, mají tři syny – Samuela, Blaina a Luka. Miluje svůj domov ve Skalistých horách, kde se může věnovat mnoha zálibám, k nimž patří rybaření, horolezectví a kanoistika.

Návrat domů 2021, 320 stran, 128 x 205 mm.

EAN: 9788072554393

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku