Dědictví svrchované radosti

Kód: DB3052
Neohodnoceno
Značka: John Piper
–10 %
Dědictví svrchované radosti
190 Kč –10 % 171 Kč
Skladem (>10 ks)
Čteme jejich knihy, komentáře a kázání a obdivujeme jejich genialitu. Považujeme je za téměř dokonalé giganty víry - zavřené v klidném koutku své pracovny, neúnavně píšící a jen zřídkakdy vyrušované - kteří měli naprosto jedinečné spojení s Bohem. John Piper nám však ukazuje pravdu: Celý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čteme jejich knihy, komentáře a kázání a obdivujeme jejich genialitu. Považujeme je za téměř dokonalé giganty víry - zavřené v klidném koutku své pracovny, neúnavně píšící a jen zřídkakdy vyrušované - kteří měli naprosto jedinečné spojení s Bohem.

John Piper nám však ukazuje pravdu: Celý rozdíl pramení z jejich zkušenosti s Boží vznešeností a milostí uprostřed jejich vlastních slabostí - a tváří v tvář nespočetným křivdám a nesnázím. Milost vedla Augustina k opuštění nicotných, světských radostí, Luthera k neustálému studiu Božího slova a Kalvína nejen k vytrvalému biblickému kázání, ale i k prohlášení: bdquo;Raději bych stokrát zemřel, než abych Krista vydal tak ohavnému posměchu.ldquo; A může udělat totéž i pro vás.

Jestli jste někdy lhostejní k vlastnímu hříchu, jestli někdy ztrácíte radost v Kristu, jestli býváte otupělí kvůli vlivu okolního světa, životy těchto mužů vám mohou pomoci znovu užasnout nad naším Bohem. John Piper vás vezme na výlet do Augustinovy, Lutherovy a Kalvínovy doby, společně s ním se podíváte na jejich chyby, přečtete si o jejich proměně a spatříte v jejich životech odraz Boží nádhery - aby se ve vašem životě rozhořela větší horlivost pro Boží slávu.

John Piper je pastorem a kazatelem Bethlehem Baptist Church v Minneapolis. Napsal mnoho knih, z nichž česky vyšly například Nepromarni svůj život, Hlad po Bohu, Pro vaši radost nebo 50 důvodů, proč Ježíš přišel zemřít. Se svou ženou Noël má čtyři syny, jednu dceru a šest vnoučat.

Váz., 192 str., rok vydání: 2017

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2017
Počet stran: 192
Vazba: brožovaná
EAN: 9788087587355

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: