Co očekávat od svého pastora?

Kód: DB2746
Neohodnoceno
Značka: Lance Roberts
–10 %
Co očekávat od svého pastora?
230 Kč –10 % 207 Kč
Skladem (>10 ks)
Křesťanovi, který se jen trochu zajímá o dění ve svém sboru, pomůže tato kniha porozumět tomu nejdůležitějšímu ve službě místní církve - službě řádně ustanovených starších (pastorů, kazatelů). Bez nich je Kristova církev „nehotová“ (Titovi 1,5). Lance Roberts staví nejen na svých bohatých zkušenostech z dlouholeté služby v

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křesťanovi, který se jen trochu zajímá o dění ve svém sboru, pomůže tato kniha porozumět tomu nejdůležitějšímu ve službě místní církve - službě řádně ustanovených starších (pastorů, kazatelů). Bez nich je Kristova církev bdquo;nehotováldquo; (Titovi 1,5). Lance Roberts staví nejen na svých bohatých zkušenostech z dlouholeté služby v naší zemi i ve své domovině, ale především na pevném základě Božího slova. Celá kniha je naplněna touhou vidět církev, která je bdquo;slavná, bez poskvrny a vrásky ani čehokoliv podobného, svatá a bezúhonnáldquo;.
Jaroslav Kernal, starší Biblického společenství křesťanů v ústí nad Labem

Je to kniha s velmi silným poselstvím!
Jan Janča, Církev bratrská v Praze

Knihu jsem četl jako pastor a poskytla mi ucelený biblický portrét pastýře a tím také příležitost k internímu auditu mé stávající služby. Východiskem autora je důvěra v moc Božího slova a s tím související důraz na výkladové kázání. Kniha poslouží každému, kdo chce odpovědně naplnit povolání pastýře, a proto se nebrání nastavení biblického zrcadla.
Marek Titěra, kazatel sboru BJB v Zlíně

Autor Lance Roberts důkladně rozebírá biblické požadavky na staršího či pastora. Tím vytváří obraz pastýře podle Božího srdce, který se vyznačuje hlavně příkladným životem a obětavou péčí. Největší přínos této knihy vidím ve velkém důrazu na zodpovědnost pastora či kazatele věrně studovat a kázat Boží slovo. Autor popisuje i zásady pro přípravu biblického, výkladového kázání. Tyto zásady mohou být velkým přínosem pro každého, kdo nějakým způsobem v církvi slouží v oblasti vyučování.
Meinolf Mellwig, starší Křestanského sboru v Berouně

Lance Roberts slouží jako ředitel a profesor Českého biblického institutu. Absolvoval Liberty University (B.S.), The Masterrsquo;s Seminary (M.Div., D.Min.) a v roce 2001 byl ordinován pro službu. Od té doby žije a slouží v České republice jako pastor a zakladatel sborů. V současnosti je jedním z pastorů/starších sboru BJB v Kroměříži a je jedním ze zakladatelů občanského sdružení Didasko.

Váz., 202 str., rok vydání: 2014

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Didasko
Rok Vydání: 2014
Počet stran: 202
Vazba: pevná
EAN: 9788087587119

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: