Cesta chvály a uctívání

Kód: DB3029
Neohodnoceno
–10 %
Cesta chvály a uctívání
159 Kč –10 % 143 Kč
Skladem (5 ks)
Autor spojuje praktickou zkušenost muzikanta s duchovní zkušeností i solidním teologickým ukotvením a přináší cenné rady pro všechny, kdo se zajímají o modlitbu chval a uctívání jako o cestu k Bohu. Vysvětluje, co je podstatou tohoto způsobu modlitby i jak postoj chvály před Bohem souvisí s naším životem a jak ho do něj

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autor spojuje praktickou zkušenost muzikanta s duchovní zkušeností i solidním teologickým ukotvením a přináší cenné rady pro všechny, kdo se zajímají o modlitbu chval a uctívání jako o cestu k Bohu.

Vysvětluje, co je podstatou tohoto způsobu modlitby i jak postoj chvály před Bohem souvisí s naším životem a jak ho do něj vnášet. Přestože jde o fenomén spojený s charismatickou obnovou a autor sám z tohoto prostředí vychází, jde ve svém chápání modlitby chval za užívanou formu a překračuje ji. Přibližuje tak podstatu modlitby chval a uctívání také těm, kteří mají blíže k jiným stylům, a dotýká se toho, co je všem modlitebním přístupům společné.

Svěží text prokládaný osobními zážitky a zkušenostmi, a především upřímnou vírou, bude inspirací i praktickým přínosem jak těm, kdo se o worship a modlitbu chval teprve začali zajímat, tak i těm, kdo je již pravidelně navštěvují nebo vedou.

Brož., 152 str., rok vydání: 2017

ukázka z knihy

o autorovi

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Nakladatelství Triton
Rok Vydání: 2017
Počet stran: 152
Vazba: brožovaná
EAN: 9788075530691

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: