Čas tančit

Kód: DB2949
1 hodnocení
–45 %
Čas tančit
298 Kč –45 % 161 Kč
Skladem (5 ks)
Martin a Ema se rozhodli všechno skončit. Po letech manželství naplněných prací a péčí o děti se octili v začarovaném kruhu neporozumění a vnitřního odcizení. Pro všechny kolem představují dokonalý pár - obdivovaný přáteli a kolegy, ceněný jejich dětmi. Jejich manželství jim mnozí závidí. Ale Martin s Emou vědí, že

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martin a Ema se rozhodli všechno skončit. Po letech manželství naplněných prací a péčí o děti se octili v začarovaném kruhu neporozumění a vnitřního odcizení.
Pro všechny kolem představují dokonalý pár - obdivovaný přáteli a kolegy, ceněný jejich dětmi. Jejich manželství jim mnozí závidí. Ale Martin s Emou vědí, že jejich štěstí je jen předstíranou pózou. Ve skutečnosti čekají na správný čas, aby svým dětem oznámili, že se chystají rozvést. Avšak u rodinného setkání, kde k tomu má dojít, Nikol překvapeným rodičům sděluje, že se bude vdávat. Jak jí mohou zkazit radost svým oznámením?
Nezbývá než předstírat, že je všechno v pořádku, dokud svatba neproběhne. Je ještě možné, aby pro ně byla cesta zpět? Nebo je již příliš pozdě na to, aby v sobě objevili ztracenou lásku?

Brož., 320 str., rok vydání: 2016

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Advent orion
Rok Vydání: 2016
Počet stran: 320
Vazba: brožovaná
EAN: 9788071717309

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: