Bright Ones

Kód: RD2518
Doprodej
Neohodnoceno
Značka: Bethel Music
–10 %
Bright Ones
329 Kč –10 % 296 Kč
Skladem (6 ks)
V dubnu 2018 vydává Bethel Music svůj druhý projekt zaměřený na mladé publikum "Bright Ones". Album je zvukovým doprovodem k očekávanému hudebnímu filmu ("Bright Ones") a obsahuje směs nových originálních písní s několika cover verzemi. Titulní skladba "Bright Ones" vypráví o generaci těch, kteří

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dubnu 2018 vydává Bethel Music svůj druhý projekt zaměřený na mladé publikum quot;Bright Onesquot;. Album je zvukovým doprovodem k očekávanému hudebnímu filmu (quot;Bright Onesquot;) a obsahuje směs nových originálních písní s několika cover verzemi. Titulní skladba quot;Bright Onesquot; vypráví o generaci těch, kteří ví, kdo jsou, a nebojí se podle toho žít. Chytlavá popová melodie quot;Never Gonna Stopquot; líčí Boha jako milujícího aranžéra našich životů a toho, který s námi prochází každým dobrodružstvím. Baladu Jenn Johnsonové quot;Yoursquo;re Gonna Be OKquot; zpívá její dcera Téa s přesvědčivostí a něhou.
quot;Bright Onesquot; zvou posluchače k tomu, aby zjistili, co je možné, když skupina mladých lidí plně věří, že jsou světlem světa a že nesou zprávu, která má ovlivnit ostatní.

 1. He Loves Me All The Time
 2. Who You Are
 3. For The One
 4. I Will Tell Nations
 5. Bright Ones
 6. Get Your Hopes Up
 7. You#39;re Gonna Be OK
 8. No Longer Slaves
 9. We Dance
 10. Let My Life
 11. Never Gonna Stop
 12. Spirit Move

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudba
Vydavatelsví: Bethel Music
Rok Vydání: 2018
EAN: 610877929658

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: