Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu

Kód: DB3310
Neohodnoceno
Značka: Jan Hora
–10 %
Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu
249 Kč –10 % 224 Kč
Skladem (2 ks)
Když se dvanáctiletá Ivanka začte do dětské ilustrované Bible, začnou se dít podivné věci. Brzo pochopí, že nejde o pohádky, které zná z dřívějška, a ptá se, jestli se to všechno doopravdy stalo. Odpověď není jednoduchá. Vnímavá dívenka se společně s tátou pustí do domácího studia biblické archeologie. To je vědní obor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se dvanáctiletá Ivanka začte do dětské ilustrované Bible, začnou se dít podivné věci. Brzo pochopí, že nejde o pohádky, které zná z dřívějška, a ptá se, jestli se to všechno doopravdy stalo. Odpověď není jednoduchá. Vnímavá dívenka se společně s tátou pustí do domácího studia biblické archeologie. To je vědní obor, který se snaží pomocí vykopávek najít důkazy událostí popisovaných v Bibli. Vědecký průzkum lokalit poměrně často potvrzuje staré biblické texty. Umožňuje současným lidem lépe pochopit tehdejší způsob života a myšlení.


Naši badatelé mají štěstí, protože nejsou odkázáni jen na bohatou knihovnu. U příbuzných objeví v přístavku za garáží plátěný velorex, staré vozítko, které je dokáže zázračně přenést do míst, kde se biblické příběhy odehrávaly. Dostanou se k současným archeologickým vykopávkám, hledají zbytky Babylonské věže, doly krále šalamouna nebo tajuplnou schránu úmluvy. Kromě skutečných badatelů poznávají také pašeráky starožitností a prožívají napínavá a někdy i nebezpečná dobrodružství.

Rok vydání: 2019, vázaná, výška: 24,5 cm, šířka: 17cm, 136 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Beletrie
Nakladatelství: Nakladatelství Triton
Rok Vydání: 2019
Počet stran: 136
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: