Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu

Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu

Hora Jan

Když se dvanáctiletá Ivanka začte do dětské ilustrované Bible, začnou se dít podivné věci. Brzo pochopí, že nejde o pohádky,.. více

Kniha

vydavatel: Nakladatelství Triton

kód produktu: DB3310

maloobchodní cena: 249 Kč ušetříte 25 Kč (10%)

224 Kč včetně DPH

dostupnost: 8 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Hora Jan - Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu

Když se dvanáctiletá Ivanka začte do dětské ilustrované Bible, začnou se dít podivné věci. Brzo pochopí, že nejde o pohádky, které zná z dřívějška, a ptá se, jestli se to všechno doopravdy stalo. Odpověď není jednoduchá. Vnímavá dívenka se společně s tátou pustí do domácího studia biblické archeologie. To je vědní obor, který se snaží pomocí vykopávek najít důkazy událostí popisovaných v Bibli. Vědecký průzkum lokalit poměrně často potvrzuje staré biblické texty. Umožňuje současným lidem lépe pochopit tehdejší způsob života a myšlení.


Naši badatelé mají štěstí, protože nejsou odkázáni jen na bohatou knihovnu. U příbuzných objeví v přístavku za garáží plátěný velorex, staré vozítko, které je dokáže zázračně přenést do míst, kde se biblické příběhy odehrávaly. Dostanou se k současným archeologickým vykopávkám, hledají zbytky Babylonské věže, doly krále Šalamouna nebo tajuplnou schránu úmluvy. Kromě skutečných badatelů poznávají také pašeráky starožitností a prožívají napínavá a někdy i nebezpečná dobrodružství.

 

Rok vydání: 2019, vázaná, výška: 24,5 cm, šířka: 17cm, 136 stran

 

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku