Biblické poradenství

Biblické poradenství

MacArthur John, Mack Wayne A.

Tato kniha bude cennou pomocí pro sbory, kazatele a pastorační pracovníky v jejich službě trpícím, kteří hledají lásku a naději. Tato přelomová kniha.. více

Kniha

vydavatel: Didasko

kód produktu: DB3229

maloobchodní cena: 395 Kč ušetříte 39 Kč (10%)

356 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
MacArthur John, Mack Wayne A. - Biblické poradenství

Tato kniha bude cennou pomocí pro sbory, kazatele a pastorační pracovníky v jejich službě trpícím, kteří hledají lásku a naději.

Tato přelomová kniha představuje biblické poradenství, což je vlastně systematizovaná biblická pravda, která k řešení problémů jednotlivců přivádí živého Boha. Zakládá se na třech přesvědčeních, že:
– křesťané by lidem s problémy měli radit na základě Božího slova
– poradenství je základní součástí služby místní církve
– Boží lid by měl být vyškolen k tomu, aby zvládnul úspěšně biblicky radit

Dr. John MacArthur v tandemu s Dr. Waynem Mackem a dalšími kolegy sestavili knihu pro každého, kdo patří k Božímu lidu – pro pastýře, starší i laiky. Nejprve pátrají po historii biblického poradenství od biblických časů dodnes a poté se zabývají následujícími tématy:
Písmo a biblické poradenství
Poradenství a lidská hříšnost
Práce Ducha svatého a biblické poradenství
Jak dodat odvahy těm, kterým radíme
Obdarování Duchem a biblické poradenství
Kázání a biblické poradenství

Dr. John MacArthur je hlavním kazatelem v Grace Community Church v Sun Valley v Kalifornii. Rozhodl se vydat po stopách svého otce Dr. Jacka MacArthura a představuje již pátou kazatelskou generaci v rodině. Je také předsedou The Master´s College and Seminary a můžete si jej denně naladit na americké celonárodní radiostanici „Grace to You“. Napsal a editoval mnoho knih, z nichž česky dosud vyšly Naše dostatečnost v Kristu, Víra, která jedná, nebo Komentář ke Starému a Novému zákonu.

Dr. Wayne A. Mack je profesorem biblického poradenství na The Master´s College v Santa Clarita v Kalifornii. Vzdělání v oblasti poradenství, psychologie, teologie a církevní historie získal na Wheaton College, Filadelfském semináři a Westminsterském teologickém semináři. Mezi četné knihy, které napsal, patří: Strenghtening Your Marriage, Your Family God´s Way a How to Pray Effectively.

Váz., 364 str., rok vydání: 2018

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku