Bible 21 - kapesní Green

Kód: DB3340
Neohodnoceno
–10 %
Bible 21 - kapesní Green
590 Kč –10 % 531 Kč
Skladem (>10 ks)
Bible21 za deset let od svého prvního vydání vyšla v mnoha vydáních, barvách i podobách včetně vydání „XL“ s pohodlně čitelným velkým textem. Dosud ale nikdy nevyšla v kapesním formátu, který by byl vhodný pro každodenní nošení s sebou. Dlouho jsme o této kapesní Bibli snili - a teď

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bible21 za deset let od svého prvního vydání vyšla v mnoha vydáních, barvách i podobách včetně vydání bdquo;XLldquo; s pohodlně čitelným velkým textem. Dosud ale nikdy nevyšla v kapesním formátu, který by byl vhodný pro každodenní nošení s sebou. Dlouho jsme o této kapesní Bibli snili - a teď, na počátku Adventu 2019, se tento sen stává skutečností: Bible21 Pocket, jak ji v Biblionu důvěrně nazýváme, spatří světlo světa už v pátek 29. listopadu.
Kapesní vydání jsme vytiskli dvoubarevně, s červenými čísly kapitol, nadpisy a popisky. Kvalitní provedení zaručuje výroba v německé tiskárně C. H. Beck, se kterou spolupracujeme již řadu let.
Překlad 21. století přináší nadčasové poselství Bible v současné, čtivé češtině. Usiluje o maximální věrnost původním hebrejským, aramejským a řeckým textům, zároveň však chce oslovit dnešní čtenáře - ty, kteří jsou zvyklí čerpat z Knihy knih inspiraci pro každý den, i ty, kdo ji otevírají poprvé.
Rok vydání: 2019, šitá, koženka, výška: 15 cm, šířka: 10 cm, 1216 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Bible21
Nakladatelství: Biblion
Rok Vydání: 2019
Počet stran: 1216
Vazba: pevná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: