Bible Slovo na cestu

Bible Slovo na cestu

malý formát, zip - čokoládová

Slovo na cestu je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible. Převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a formulace, které.. více

Kniha

vydavatel: Česká biblická společnost

kód produktu: DB3166

maloobchodní cena: 690 Kč ušetříte 69 Kč (10%)

621 Kč včetně DPH

dostupnost: 6 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
malý formát, zip - čokoládová - Bible Slovo na cestu

Slovo na cestu je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible. Převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a formulace, které mohou být dnešnímu člověku vzdálené. Pomáhá tak čtenáři pochopit myšlenky a smysl původního biblického textu.

Velkou oblibu si získal nejen mezi začínajícími, ale i zkušenými čtenáři Bible. Ti oceňují, že mohou lépe číst i delší oddíly najednou, a objevovat tak nové souvislosti. SNC je českou obdobou populárních překladů The Living Bible a Hoffnung für alle, případně Good News Bible nebo Gute Nachricht Bibel.

Revidovaný text Nového zákona vyšel v roce 2000. Překlad Starého zákona vycházel postupně v edici Průvodce životem spolu s výkladovými poznámkami k biblickému textu. Překlad celé Bible v jednom svazku vychází v nové moderní grafické úpravě včetně světově proslulých ilustrací od Annie Vallottonové.

Nové praktické vydání se zipem ocení každý, kdo nosí Bibli v kabelce, tašce, kufříku nebo batohu. Orientační výřezy umožňují rychlejší pohodlné vyhledávání jednotlivých biblických knih.

Formát
Vazba
měkká
Sazba
dvousloupcová
Počet stran
1440
Orientační výřezy
Rok vydání
ano
2018
blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku