Bible Slovo na cestu - velký formát, měkká vazba - zip

Kód: DB3126
Neohodnoceno
–10 %
Bible Slovo na cestu - velký formát, měkká vazba - zip
790 Kč –10 % 711 Kč
Skladem (10 ks)
Slovo na cestu je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible. Převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a formulace, které mohou být dnešnímu člověku vzdálené. Pomáhá tak čtenáři pochopit myšlenky a smysl původního biblického textu.Velkou oblibu si získal nejen mezi začínajícími, ale i

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slovo na cestu je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible. Převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a formulace, které mohou být dnešnímu člověku vzdálené. Pomáhá tak čtenáři pochopit myšlenky a smysl původního biblického textu.

Velkou oblibu si získal nejen mezi začínajícími, ale i zkušenými čtenáři Bible. Ti oceňují, že mohou lépe číst i delší oddíly najednou, a objevovat tak nové souvislosti. SNC je českou obdobou populárních překladů The Living Bible a Hoffnung für alle, případně Good News Bible nebo Gute Nachricht Bibel.

Revidovaný text Nového zákona vyšel v roce 2000. Překlad Starého zákona vycházel postupně v edici Průvodce životem spolu s výkladovými poznámkami k biblickému textu. Překlad celé Bible v jednom svazku vychází v nové moderní grafické úpravě včetně světově proslulých ilustrací od Annie Vallottonové.

1440 str., orientační výřezy, 144 x 216 mm, rok vydání:2017

Doplňkové parametry

Kategorie: Slovo na cestu
Nakladatelství: Česká biblická společnost
Rok Vydání: 2018
Počet stran: 1440
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: