Bible - kapesní průvodce

Kód: DB2318
Neohodnoceno
Značka: Michael Keene
–10 %
Bible - kapesní průvodce
99 Kč –10 % 89 Kč
Skladem (>10 ks)
Tento titul přináší přehledné informace o knize, která tvoří základ dvou světových náboženství: judaismu a křesťanství. Dává nahlédnout do dějin biblických dob i do tehdejšího životního způsobu, seznamuje čtenáře s obsahem a stylem jednotlivých biblických knih i s celkovým poselstvím Bible a jejím vlivem na naši

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento titul přináší přehledné informace o knize, která tvoří základ dvou světových náboženství: judaismu a křesťanství. Dává nahlédnout do dějin biblických dob i do tehdejšího životního způsobu, seznamuje čtenáře s obsahem a stylem jednotlivých biblických knih i s celkovým poselstvím Bible a jejím vlivem na naši minulost i současnost.

  • čtivý a stručný text
  • citáty známých osobností z celého světa
  • slovníček klíčových slov
  • barevné fotografie
  • atraktivní design

Bible je nejrozšířenější knihou na světě. Ale kolik toho o ní skutečně víme? Jak vznikla? Jaké texty obsahuje? Jaké má historické a kulturní pozadí? Jaký vliv měla v průběhu staletí na vývoj společnosti? Právě na tyto a mnohé další otázky odpovídá tato knížka.

Michael Keene promoval na London University s čestným titulem v oboru teologie a religionistika. Řadu let vyučoval v Londýně, Hampshiru a Suffolku. Nyní se už více než 15 let plně věnuje psaní a mezi jeho knihy patří The Development of Christianity (Stanley Thornes), Seekers After Truth (Cambridge University Press) a Examining Four Religions (HarperCollins).

bdquo;Když jsem dostal do ruky publikaci Bible - Kapesní průvodce, zajásal jsem: To je přesně to, co jsem hledal. Kniha o Bibli, která není ani pro teology ani pro malé děti, ale pro bdquo;normálního člověkaldquo;, jeho jazykem, a ještě ve formátu (téměř) kapesním. Doporučuji.ldquo; Karel Řežábek, pastor Křesťanského společenství Plzeň

Brož., 160 str.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Biblion
Rok Vydání: 2011
Počet stran: 160
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: