Bible - kapesní průvodce

Bible - kapesní průvodce

Keene Michael

Tento titul přináší přehledné informace o knize, která tvoří základ dvou světových náboženství: judaismu a křesťanství. Dává nahlédnout do dějin.. více

Kniha

vydavatel: Biblion

kód produktu: DB2318

maloobchodní cena: 198 Kč ušetříte 20 Kč (10%)

178 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Keene Michael - Bible - kapesní průvodce

Tento titul přináší přehledné informace o knize, která tvoří základ dvou světových náboženství: judaismu a křesťanství. Dává nahlédnout do dějin biblických dob i do tehdejšího životního způsobu, seznamuje čtenáře s obsahem a stylem jednotlivých biblických knih i s celkovým poselstvím Bible a jejím vlivem na naši minulost i současnost.

  • čtivý a stručný text
  • citáty známých osobností z celého světa
  • slovníček klíčových slov
  • barevné fotografie
  • atraktivní design

Bible je nejrozšířenější knihou na světě. Ale kolik toho o ní skutečně víme? Jak vznikla? Jaké texty obsahuje? Jaké má historické a kulturní pozadí? Jaký vliv měla v průběhu staletí na vývoj společnosti? Právě na tyto a mnohé další otázky odpovídá tato knížka.

Michael Keene promoval na London University s čestným titulem v oboru teologie a religionistika. Řadu let vyučoval v Londýně, Hampshiru a Suffolku. Nyní se už více než 15 let plně věnuje psaní a mezi jeho knihy patří The Development of Christianity (Stanley Thornes), Seekers After Truth (Cambridge University Press) a Examining Four Religions (HarperCollins).

„Když jsem dostal do ruky publikaci Bible – Kapesní průvodce, zajásal jsem: To je přesně to, co jsem hledal. Kniha o Bibli, která není ani pro teology ani pro malé děti, ale pro „normálního člověka“, jeho jazykem, a ještě ve formátu (téměř) kapesním. Doporučuji.“ Karel Řežábek, pastor Křesťanského společenství Plzeň

Brož., 160 str.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku