Béďa Blesk

Kód: DB1786
Neohodnoceno
–10 %
DB1786
119 Kč –10 % 107 Kč
Skladem (7 ks)
BÉĎA BLESK je zbrusu nové sportovní auto plné touhy po dobrodružství. Jen tak stát na dvoře automobilky už ho dávno nebaví. Co kdyby se zkusil trochu projet? Kdyby tak ale věděl, koho si pouští za volant.. Následovala děsivá jízda, pád do močálu a překvapivá záchranná akce. A to Béďa ještě netuší, že na dvoře dobrého hospodáře, který ho vytáhl z bahna, jeho dobrodružství teprve začíná. Ursula Marcová , autorka oblíbených knížek Tom a jeho velké

Detailní informace

Detailní popis produktu

BÉĎA BLESK je zbrusu nové sportovní auto plné touhy po dobrodružství. Jen tak stát na dvoře automobilky už ho dávno nebaví. Co kdyby se zkusil trochu projet? Kdyby tak ale věděl, koho si pouští za volant.. Následovala děsivá jízda, pád do močálu a překvapivá záchranná akce. A to Béďa ještě netuší, že na dvoře dobrého hospodáře, který ho vytáhl z bahna, jeho dobrodružství teprve začíná.
Ursula Marcová, autorka oblíbených knížek Tom a jeho velké dobrodružství a Další Tomova dobrodružství, v příběhu o Béďovi dětem přibližuje, jak nebezpečná může být jízda životem, nejezdíme-li podle pravidel, jakou cenu má odpuštění a přátelství a jaká radost je být ve službách toho nejlepšího hospodáře na světě.
Brož., 64 str.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Samuel
Rok Vydání: 2006
Počet stran: 64
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: