Around The World

Kód: RD2063
Doprodej
Neohodnoceno
Značka: Reilly
–10 %
Around The World
349 Kč –10 % 314 Kč
Skladem (2 ks)
Třetí album (2010) skupiny, která vznikla v roce 2001 v Philadel­phii kolem front­mana Johna Reil­lyho. Tvoří ji něko­lik věřících přá­tel, kteří se dali dohro­mady na vysoké škole, kde byli zapo­jeni v orga­ni­zaci Cam­pus Cru­sade for Christ. Pár let na to už hrají na velkých fes­ti­valech v USA jako jsou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třetí album (2010) skupiny, která vznikla v roce 2001 v Philadelshy;phii kolem frontshy;mana Johna Reilshy;lyho. Tvoří ji někoshy;lik věřících přáshy;tel, kteří se dali dohroshy;mady na vysoké škole, kde byli zaposhy;jeni v orgashy;nishy;zaci Camshy;pus Crushy;sade for Christ. Pár let na to už hrají na velkých fesshy;tishy;valech v USA jako jsou Corshy;nershy;stone, Creshy;ation nebo Lifeshy;Light s kapelami Switchshy;foot, Newsshy;boys nebo Jars of Clay. Reilly jsou známí předeshy;vším svým specishy;fickým zvukem - sposhy;jením klashy;sické rockshy;ové sesshy;tavy s houslovým duem. Melodshy;ický rock s houslovými party a tvořivé chválící texty dávají odpověď na otázku, jak by to vypadalo, kdyby Castshy;ing Crowns hráli trošku od podshy;lahy.

Se skupinou Reilly se můžete potkat na worship festivalu United ve Vsetíně koncem srpna 2011 (na jejich živá vystoupení jsou výborné ohlasy).

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudba
Vydavatelsví: Reilly
Rok Vydání: 2011
EAN: 0700261299983

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: