7 mýtů o singles

Kód: DB3363
Neohodnoceno
Značka: Sam Allberry
197 Kč
Skladem (9 ks)

Je k svobodnému životu zapotřebí zvláštní Boží povolání? Mají to svobodní těžší, nebo naopak snazší než lidé starající se o manžela/manželku a děti? Být single v našich představách mnohdy znamená být osamělý, bez rodiny a důvěrného vztahu. Nebo naopak žít život plný večírků a nevázané zábavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je k svobodnému životu zapotřebí zvláštní Boží povolání? Mají to svobodní těžší, nebo naopak snazší než lidé starající se o manžela/manželku a děti? Být single v našich představách mnohdy znamená být osamělý, bez rodiny a důvěrného vztahu. Nebo naopak žít život plný večírků a nevázané zábavy. Bible však vykresluje obraz života bez partnera zcela odlišně.
Cílem této knihy je pomoci všem křesťanům - bez ohledu na to, zda žijí v manželství nebo mimo něj - vnímat svobodný život jako dar od Boha. Jedině tak bude každý z nás moci povzbudit nezadané k tomu, aby využívali jedinečných příležitostí, které život bez partnera nabízí, a uvědomili si význam své role, kterou ve sborovém životě hrají.

bdquo;Bylo by velkou chybou se domnívat, že se jedná o knihu jen pro singles. Pokud má Sam pravdu - a on ji má - měla by tomuto biblickému učení porozumět celá církev.ldquo; - Timothy Keller, autor knih Smysl manželství nebo Králův kříž

Sam Allberry je kazatel, řečník a spisovatel působící v organizaci Ravi Zacharias International Ministries a jako redaktor v organizaci Gospel Coalition, která vzdělává církevní vedoucí. Je autorem několika knih, česky mu vyšla kniha bdquo;Je Bůh proti gayům?ldquo;.

Rok vydání: 2019, brožovaná, výška: 19 cm, šířka: 11,5 cm, 179 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: