31 dní modliteb za mého manžela

Kód: DB3330
Neohodnoceno
270 Kč –10 % 243 Kč
Skladem (>10 ks)
Ježíš se modlí za vašeho manžela a zve vás, abyste se k němu přidaly! Patrně jste už někdy viděly obraz, na kterém Ježíš klečí a modlí se. Představte si, jak se k němu nakláníte, abyste slyšely, co říká - zjistíte, že se vyslovuje jméno vašeho manžela. Když budete vyznávat biblická zaslíbení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ježíš se modlí za vašeho manžela a zve vás, abyste se k němu přidaly!

Patrně jste už někdy viděly obraz, na kterém Ježíš klečí a modlí se. Představte si, jak se k němu nakláníte, abyste slyšely, co říká - zjistíte, že se vyslovuje jméno vašeho manžela. Když budete vyznávat biblická zaslíbení týkající se manželovy budoucnosti, přimlouvat se za jeho duchovní růst a svědectví a vyhlašovat jeho svobodu a dychtivou lásku k Pánu, prožijete, co k vašemu manželovi cítí v srdci Ježíš.

Kniha 31 dní modliteb za mého manžela nabízí:
Skutečné příběhy vdaných žen, které vám pomohou pochopit běžné zápasy a prožitky mužů-

účinné a na Písmu založené modlitební strategie pro vás i vašeho manžela, které vám pomohou milovat víc Pána, žít podle Božího slova, milovat druhé lidi a žít v souladu s Božím povoláním.

Biblické úryvky, modlitby a zaslíbení, která můžeme nad sebou a svým manželem vyznávat.

Praktické zdroje pro osobní modlitební chvíle, studium ve dvojici i malých skupinách a pro službu.

Bůh vám požehnal manželem za konkrétním účelem. Podporujte ho modlitbami a uvidíte, jaký užitek to přinese do vašeho vlastního života.

Great Commnandment Network je mezinárodní organizace sdružující vedoucí představitele církevních, komerčních, vzdělávacích a pečovatelských institucí, kteří kladou důraz na působivou prostotu Ježíšových slov, abychom milovali Boha i druhé lidi usilovali o to, aby se stali jeho následovníky

Doplňkové parametry

Kategorie: Vztahy / Manželství
Nakladatelství: Christian Project Support
Rok Vydání: 2019
Počet stran: 124
Vazba: brožovaná
EAN: 9788089793563

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: