> > > > > > > > >
12 způsobů, jak vás mění mobil

12 způsobů, jak vás mění mobil

Tony Reinke

Tony Reinke identifikoval dvanáct účinných způsobů, kterými nás mění naše chytré telefony- dobrým i zlým směrem. Ovládáte svůj mobil, nebo.. více

Kniha

vydavatel: Didasko

kód produktu: NX0190

maloobchodní cena: 299 Kč ušetříte 30 Kč (10%)

269 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Tony Reinke - 12 způsobů, jak vás mění mobil

Tony Reinke identifikoval dvanáct účinných způsobů, kterými nás mění naše chytré telefony- dobrým i zlým směrem.
Ovládáte svůj mobil, nebo váš mobil ovládá vás?
Během několika let od svého uvedení na trh se chytrý telefon stal naší součástí a plně se propojil s naším každodenním životem. Nikdy nejsme offline, vždy jsme v dosahu; nikdy jsme v rukou neměli tak účinnou kouzelnou hůlku ovládající technologickou moc, které se teprve učíme porozumět. Přináší však také nové záhady. Třebaže jsme nikdy nebyli ve spojení víc než nyní, jako bychom se jeden od druhého vzdalovali. Ačkoli jsme nikdy nebyli výkonnější, je mnohem snazší nás rozptýlit.
Tony Reinke čerpá z postřehů řady odborníků, vydaných studií a svého vlastního výzkumu a uvádí dvanáct způsobů, jakými nás naše mobily mění – ať už k dobrému, nebo špatnému. Vybízí nás, abychom v digitálním věku moudře uvažovali a pěstovali zdravé návyky, a povzbuzuje nás, abychom maximálně využili řadu požehnání, vyhnuli se nejrůznějším úskalím a moudře využívali nejmocnější prostředek spojení mezi lidmi, jaký kdy spatřil světlo světa.

„Jde o jedno z nejaktuálnějších témat dnešní doby. Žádné generaci v dějinách světa se totiž nenabízelo tolik možnosti rozptýlení jako té naší. Autor nevystupuje proti moderním technologiím, ale hledá cestu, jak je používat způsobem, který oslavuje Krista. Aktualizuje biblické principy pro digitální dobu, klade hluboké otázky, nabízí praktické nástroje a nehovoří jen o mobilech, ale o tom, jak používáme sociální sítě. Kniha je užitečná i pro rodiče nebo prarodiče, kteří potřebují tyto otázky řešit se svými dětmi a vnoučaty.“
– Lukáš Sztefek, pracovník s mládeží, pastor SCEAV Těrlicko

„Poučná, vyvážená, zaměřená na detaily, teologicky bohatá. Je to kniha, kterou by dokázal napsat jen málokdo.“
– John Piper, zakladatel organizace desiringGod.org; ředitel Bethlehem College & Seminary

Tony Reinke je novinář a působí jako jeden z autorů desiringGod.org. Je také moderátorem oblíbeného podcastu Ptáme se Johna Pipera (Ask Pastor John) a napsal knihy Lit!: A Christian Guide to Reading Books a Bůh, technologie a křesťanský život.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku