(Ne)známé příběhy Bible

Kód: DB3105
Neohodnoceno
148 Kč –10 % 133 Kč
Skladem (7 ks)
Známé knihy rozpoznáváme zpravidla podle hlavních postav a filmy podle slavných herců a hereček. Nejhlubší příběhy se však nejlépe poznají podle kvality zpracování vedlejších postav. Také Bible má svou "Superstar" a mnoho dalších proslulých postav, které nalezneme v každém výběru biblických textů. Bible

Detailní informace

Detailní popis produktu

Známé knihy rozpoznáváme zpravidla podle hlavních postav a filmy podle slavných herců a hereček. Nejhlubší příběhy se však nejlépe poznají podle kvality zpracování vedlejších postav.
Také Bible má svou quot;Superstarquot; a mnoho dalších proslulých postav, které nalezneme v každém výběru biblických textů. Bible však nachází místo nejen pro velké a věhlasné hrdiny a hrdinky, ale vypráví i stovky malých příhod obyčejných lidí, kteří se ve filmech většinou skrývají pod titulkem quot;dále hráliquot;.
Převyprávěním těchto příhod ožívají v Bibli jen letmo zmíněné okolnosti a vztahy, takže se na velké i malé příhody můžeme podívat novýma očima.

Bileám * Hagar * Mefíbošet * Nábot * Vdova * Malá služebnice * Ebedmelek * Alžběta * Setník * Noční setkání * Dorkas * Euniké * Filemon

Plnobarevná - ilustrovala Alida Massariová
Váz., 48 str., rok vydání: 2017

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Česká biblická společnost
Rok Vydání: 2017
Počet stran: 48
Vazba: brožovaná
EAN: 9788075450418

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: