Nový zákon - Slovo na cestu (pevná vazba)

Kód: DB2945
Neohodnoceno
–10 %
Nový zákon - Slovo na cestu (pevná vazba)
148 Kč –10 % 133 Kč
Skladem (>10 ks)

Revidovaný text Nového zákona vyšel v roce 2000. Nyní vychází dotisk oblíbeného většího formátu v pevné vazbě a dvoubarevné grafické úpravě. Dvousloupcová sazba je doplněna světově proslulými ilustracemi od Annie Vallottonové. Kromě textu Nového zákona obsahuje i základní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revidovaný text Nového zákona vyšel v roce 2000. Nyní vychází dotisk oblíbeného většího formátu v pevné vazbě a dvoubarevné grafické úpravě. Dvousloupcová sazba je doplněna světově proslulými ilustracemi od Annie Vallottonové. Kromě textu Nového zákona obsahuje i základní informace o Bibli a 9 černobílých mapek.

Slovo na cestu je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible. Převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a formulace, které jsou dnešnímu člověku cizí. Pomáhá tak čtenáři pochopit myšlenky a smysl původního biblického textu.

Velkou oblibu si získal nejen mezi začínajícími, ale i zkušenými čtenáři Bible. Ti oceňují, že mohou lépe číst i delší oddíly najednou a objevovat tak nové souvislosti. SNC je českou obdobu populárních překladů The Living Bible, Good News Bible nebo Gute Nachricht Bibel a Hoffnung fur alle.

Váz., 120 x 180 mm, 288 str., rok vydání: 2016

Doplňkové parametry

Kategorie: Slovo na cestu
Nakladatelství: Česká biblická společnost
Rok Vydání: 2016
Počet stran: 288
Vazba: brožovaná
EAN: 9788075450210
Rozměry: 120 x 180 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: