Haló, je tam Bůh?

Kód: DB2973
Doprodej
Neohodnoceno
Značka: Eduard Martin
–10 %
Haló, je tam Bůh?
169 Kč –10 % 152 Kč
Skladem (1 ks)
Další kniha krátkých příběhů ze života. K čtenářsky nejúspěšnějším patří andělská pentalogie, ale i Kniha radosti, Schody do ráje, Kniha štěstí, Kočičí příběhy, Tajný život psů, Babičky jsou nejmoudřejší nebo Srdečné pozdravy z Betléma.„Haló? Je tam Ježíšek?“ Nahlédla jsem do pokoje, ze

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další kniha krátkých příběhů ze života. K čtenářsky nejúspěšnějším patří andělská pentalogie, ale i Kniha radosti, Schody do ráje, Kniha štěstí, Kočičí příběhy, Tajný život psů, Babičky jsou nejmoudřejší nebo Srdečné pozdravy z Betléma.

bdquo;Haló? Je tam Ježíšek?ldquo; Nahlédla jsem do pokoje, ze kterého hlas zazníval. Já vím, nesluší se poslouchat cizí hovory, ale jak má maminka odolat, když slyší metafyzický rozhovor svého dítěte? Viděla jsem syna, jak drží můj mobil a poslouchá. bdquo;Ty jsi telefonoval Ježíškovi?ldquo; Kývl. bdquo;Jak ti odpovídal?ldquo; bdquo;On vlastně nemluvil. Jenom jsem věděl, co by chtělhellip;ldquo; Kolika psychologů, psychoterapeutů, psychiatrů by nebylo třeba, kdyby si lidé zvykli včas se poradit s tím, s kým se radil syn. Tedy pokud zná číslo, jaké je třeba volat. To číslo se nedá zapomenout. A ani se nemusí vytáčethellip; Stačí jen oslovit. ON je na příjmu. Stále.

Brož., 144 str., rok vydání: 2016

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelství: Karmelitánské nakladatelství
Rok Vydání: 2016
Počet stran: 144
Vazba: brožovaná
EAN: 9788071959724

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: