Poslední šíp: Nešetřete si nic na další život

Kód: NK0274
Tip
2 hodnocení
239 Kč
Skladem (10 ks)

Představte si, že jste v životě vykonali vše, co jste vykonat měli. Že jste žili odvážně a směle, přijímali jste všechny krásné i těžké chvíle, žili jste naplno. Teď jste na konci a můžete s vděčností Bohu a v pokoji vydechnout naposled. Chtěli byste prožít takový život? Přesně k tomu vás zve kniha Poslední šíp.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si, že jste v životě vykonali vše, co jste vykonat měli. Že jste žili odvážně a směle, přijímali jste všechny krásné i těžké chvíle, žili jste naplno. Teď jste na konci a můžete s vděčností Bohu a v pokoji vydechnout naposled. Chtěli byste prožít takový život? Přesně k tomu vás zve kniha Poslední šíp. Když král Izraele navštívil již starého a umírajícího proroka Elíšu, dostal od něj zvláštní instrukce: měl vzít do ruky šípy a udeřit s nimi do země. Udeřil třikrát a přestal. Jeho chabá snaha mu nakonec přinesla jen částečné vítězství v bitvě. Erwin McMannus se s pomocí této biblické ilustrace zamýšlí nad tím, jak žijeme svůj vlastní život a jak bychom jej možná chtěli žít.

Erwin Raphael McManus (*1958) je spisovatel, filmový producent, designer a motivační řečník. Mimo jiné slouží jako hlavní pastor církve MOSAIC v Los Angeles, která je považována za jednu z nejvíce inovativních křesťanských komunit v USA s velkým společenským vlivem. Mezi témata, kterým se věnuje, patří spiritualita, motivace, inspirace nebo leadership.

Nakladatelství Návrat domů

Rok vydání: 2020, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 13,8 cm, 144 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Leadership
Nakladatelství: Návrat domů
Rok Vydání: 2020
Počet stran: 144
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: