Obnova srdce

Obnova srdce

Willard Dallas

Nenarodili jsme se znovu, abychom pouze setrvávali tam, kde jsme. Kolikrát jsme se však již kolem sebe rozhlédli a.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0168

maloobchodní cena: 330 Kč ušetříte 33 Kč (10%)

297 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Willard Dallas - Obnova srdce

Nenarodili jsme se znovu, abychom pouze setrvávali tam, kde jsme. Kolikrát jsme se však již kolem sebe rozhlédli a s hrůzou zjistili, jak jsou druzí věřící duchovně nezralí? Projevuje se to nárůstem rozvodů ve vysokém procentu křesťanů, dokonce i pastorů, kteří pravidelně sledují pornografii. A narážíme na to pokaždé, když je nějaký známý představitel křesťanské církve přistižen při sexuálním hříchu či při tom, že nečestně spravuje finance. Možná i vy již léta nebo celá desetiletí marně zápasíte s vlastními charakterovými vadami. 
Existuje ale dobrá zpráva. Na své křesťanské cestě můžete dosáhnout výrazného růstu, zbavit se hříšných návyků a postupně získávat Kristův charakter. Dallas Willard to v knize Obnova srdce nazývá "proměnou ducha". Jedná se o proces, který uvádí "každou část vaší bytosti do souladu s Boží vůlí a s Božím královstvím". Při proměně našeho ducha se stáváme učedníky Ježíše Krista.  


Existuje mnoho knih, které dávají zaručené návody, v čem bychom se měli změnit, ale jen málo z nich skutečně ukazuje jak. Mnoho z našich snah o změnu vychází naprázdno, protože nerozumíme tomu, jak funguje naše nitro, a spoléháme především na sílu své vůle. Dallas Willard, jehož dílo silně ovlivnilo i mé duchovní hledání, přináší v této knize nejen hluboké porozumění přirozenosti člověka, ale také cestu duchovního formování, která vychází přímo z učení Ježíše Krista. Obnova srdce je kniha pro každého, kdo chce vstoupit do reality Božího království a dosáhnout kvality vnitřního života, která je viditelná na Kristu. 
Mgr. Jiří Unger
tajemník České evangelikální aliance
a prezident Evropské evangelikální aliance

 

 

Rok vydání: 2012, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 288 stran

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku