V síle ducha

V síle ducha

Whitehead Charles

Kniha není manuálem teologie Ducha svatého. Je spíše výzvou křesťanům, aby o dar Ducha svatého prosili a s vírou očekávali.. více

Kniha

vydavatel: Karmelitánské nakladatelství

kód produktu: DB2554

maloobchodní cena: 179 Kč ušetříte 18 Kč (10%)

161 Kč včetně DPH

dostupnost: 2 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Whitehead Charles - V síle ducha

Kniha není manuálem teologie Ducha svatého. Je spíše výzvou křesťanům, aby o dar Ducha svatého prosili a s vírou očekávali jeho reálné působení ve svých životech. Autor zde vysvětluje působení Ducha svatého ve svátostech, ale i co znamená křest Duchem svatým a dary Ducha svatého (charismata). Na základě Písma svatého a zkušenosti církve ukazuje, že nejde o nějaké novoty, ale o novou otevřenost plnosti křesťanského života, života v síle Ducha Kristova.

Charles Whitehead vysvětluje, proč je zkušenost Ducha svatého v životě křesťana tak důležitá. Vychází z Bible a píše způsobem, který je přístupný každému.
Rev. Nicky Gumbel, vikář Holy Trinity Brompton v Londýně, spoluzakladatel kursů Alfa

Charles Whitehead nabízí opravdu výborné vysvětlení současného zájmu o osobu Ducha svatého. Ukazuje, že to není přechodná móda nebo něco navíc. Jde o naprosto podstatnou součást života současných křesťanů. Charlese si cením pro jeho vytrvalou službu mnohým, které učí žít jako věrné členy církve, životem plným Ducha. Velmi doporučuji.
Dr. Ralph Martin, Renewal Ministries, USA

Brož., 142 str., rok vydání: 2013

 

 

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku