Světem Bible - obrazový průvodce

Světem Bible - obrazový průvodce

Rocková Lois, Noon Steve

V knize ožívá starověký svět biblických příběhů díky celostránkovým ilustracím, fotografiím a přehledným mapkám. Poutavý text čtenářům názorně přiblíží.. více

Kniha

vydavatel: Česká biblická společnost

kód produktu: DB2417

maloobchodní cena: 198 Kč ušetříte 20 Kč (10%)

178 Kč včetně DPH

dostupnost: 7 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Rocková Lois, Noon Steve - Světem Bible - obrazový průvodce

V knize ožívá starověký svět biblických příběhů díky celostránkovým ilustracím, fotografiím a přehledným mapkám. Poutavý text čtenářům názorně přiblíží dobu, prostředí a širší souvislosti vybraných biblických událostí a pomůže tak biblické spisy lépe pochopit a poučit se o nich i z nich.

Bible je poklad světové literatury. Je to sbírka spisů ze starověkého Předního východu, která poskytuje úžasný vhled do minulosti. Obsahuje několik odlišných žánrů – příběhy, kronikářské zápisy, zákony, poezii, přísloví a dopisy. Nejstarší z těchto spisů vznikly před téměř třemi tisíci lety. Nalezneme zde množství velkolepých příběhů, dramatických scén i výjevů ze všedního života starověkého Izraele. Tyto události se odehrávají pod kulturním a politickým vlivem velkých starověkých civilizací, jako jsou Egypt, Asýrie, Babylón, Persie, Řecko a Římská říše.

 

Autorka se díky své schopnosti předložit biblické příběhy jasnou a zajímavou formou stala jednou z nejpřekládanějších spisovatelek. Publikuje knihy především pro děti a mládež, které však zasahují daleko větší okruh adresátů.

Váz., 63 str., barevná, vyšlo 2012

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku