Studnice uzdravení

Studnice uzdravení

Korčák Tomáš

Tato kniha je prorockou výzvou a zároveň studijní příručkou k obnově Božího lidu skrze vidění Božích zdrojů, zvláště v nadpřirozené službě.. více

Kniha

vydavatel: Juda

kód produktu: DB2047

maloobchodní cena: 249 Kč ušetříte 12 Kč (5%)

237 Kč včetně DPH

dostupnost: 2 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Korčák Tomáš - Studnice uzdravení

Tato kniha je prorockou výzvou a zároveň studijní příručkou k obnově Božího lidu skrze vidění Božích zdrojů, zvláště v nadpřirozené službě uzdravování. Klade si za cíl povzbudit křesťany, aby viděli duchovním zrakem nevyčerpatelné zdroje, které nám byly dány v Kristu. Je rozdělena do čtyř částí, jež dohromady dávají obraz mocné, věřící, uzdravující a plodné církve, která je skutečným tělem Ježíše Krista. Ukazuje, že šíření Božího království bylo vždy Bohem plánováno s projevy Boží moci. Zázraky a uzdravování mají i dnes zásadní důležitost.

Kniha na téma uzdravování, a vůbec Boží moci, v tomto komplexním pohledu je, myslím, v naší zemi ojedinělá a velmi potřebná. Četba mne povzbudila vyhlížet projevy Boží moci a nesmířit se se současnou situací. Mám naději, že povzbudí naši víru a že projevy Ducha, jako je uzdravení apod. budou v našich sborech stále častější.
Lubomír Ondráček, pastor Křesťanského společenství Praha

Doporučuji každému čtenáři, aby se dopředu vzdal předsudků, a naopak prosil Ducha svatého, aby jej jako Učitel provázel četbou. Bůh touží po lidu víry, která je vyvážená přijetím kříže, a tato kniha k tomu motivuje.
Petr Šimmer, kazatel Církve bratrské v Litvínově a člen rady CB

Kniha je mohutným těžným dolem pokladů pro pionýry a vizionáře, pro písmáky a hledající. Mám dokonce dojem, že bude mít pokračování – knihu svědectví o Božských uzdraveních skrze ty, kteří vzali Boha za slovo!
Pavel Neústupný, biblický učitel a misionář Go East Berlin

Kniha takového obsahu a povzbuzení k víře od českých autorů dosud chyběla. Věřím tomu, že tato kniha oživuje víru, povzbuzuje čtenáře k odvaze vstupovat do věcí, které nám Bůh daroval k tomu, aby Jeho jméno bylo oslaveno a vyvýšeno v našem národě
Jaroslav Šelong, pastor Apoštolské církve v Českém Těšíně

Brož., 240 str.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku