> > > > > > > > >
Smysl manželství (E-kniha)

Smysl manželství (E-kniha)

Keller Timothy, Kellerová Kathy

Pouze e-kniha ke stažení - knihu v papírové podobě najdetezde . Žijeme ve světě, který nám o manželství tvrdí několik.. více

Download

vydavatel: Biblion

kód produktu: EB2605

maloobchodní cena:

189 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
{DWN:EB2605} Keller Timothy, Kellerová Kathy - Smysl manželství (E-kniha)

Pouze e-kniha ke stažení - knihu v papírové podobě najdete zde.

Žijeme ve světě, který nám o manželství tvrdí několik zásadních věcí: pro úspěšné manželství je nejdůležitější hluboká zamilovanost, na každého někde čeká ta pravá spřízněná duše a váš protějšek je tu od toho, aby vás naplňoval štěstím a pomáhal vám rozvíjet váš osobní potenciál. Pokud tento pohádkový příběh přestane fungovat, nastupuje scénář o něco pragmatičtější – rozvod, kterým se manželské problémy dají vždy vyřešit. Nežijeme přece ve středověku, aby manželství muselo být „navždy“. A vůbec, kdo v dnešní době potřebuje k lásce „kus papíru“? Žijeme ve světě, který má o manželství značně pokřivenou představu.

Známý newyorský pastor Tim Keller a jeho žena Kathy představují manželství na základě své čtyřicetileté zkušenosti jako fascinující, tajemný a často nepochopený vztah. Manželství je nádherné, ale těžké. Někdy člověku připadá jako nerozluštitelná hádanka, jako bludiště, ve kterém se ztratil. A přece mezi lidmi neexistuje úžasnější a důležitější pouto.

Brož., 270 str., rok vydání: 2014

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku