Směřujme k exegetické teologii

Směřujme k exegetické teologii

Kaiser Jr.Walter.C.

Biblická exegeze pro kázání a vyučování. „Hodnotná četba pro každého, kdo je povolán k vyučování a kázání Božího slova. Poskytne zdravý.. více

Kniha

vydavatel: Didasko

kód produktu: DB3087

maloobchodní cena: 299 Kč ušetříte 30 Kč (10%)

269 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Kaiser Jr.Walter.C. - Směřujme k exegetické teologii

Biblická exegeze pro kázání a vyučování.

„Hodnotná četba pro každého, kdo je povolán k vyučování a kázání Božího slova. Poskytne zdravý základ pro přemýšlení o tom, jak se přesunout od studia biblického textu k předání jeho poselství současným posluchačům.“ (Carl. G. Kromminga: Calvin Theological Journal)

„Doporučuji každému studentovi Božího slova bez ohledu na jeho/její teologické přesvědčení, akademickou přípravu či zkušenosti ze služby. Pokud se pokoušíte o výklad bez aplikace ‚Kaiserovy metody‘ či srovnatelného přístupu, sami si ztěžujete úkol nalézt původní a trvalý smysl textu.“ (Richard Schultz: Westminster Theological Journal)

„Doporučuji tuto knihu jako užitečnou pomoc služebníkům při přípravě na kázání, které bude dnešním shromážděním předávat věčnou pravdu Božího neomylného slova.“ (Robert L. Reymond: Covenant Seminary Review)

„Důkladný a pečlivý úvod do formy kázání, která je přímo založena na pečlivém výkladu textu. Kaiserem navrhovaná metoda je zvlášť užitečná také proto, že naučí kazatele vyhledat v textu jeho gramatickou a teologickou syntaxi a použít ji v kázání.“ (Robert E. Van Voorst: Reformed Review)

Walter C. Kaiser Jr. je předsedou a význačným profesorem Starého zákona na Gordon-Conwell Theological Seminary. Je autorem a spoluautorem mnoha knih, včetně Toward an Old Testament Theology (Směřujme ke starozákonní teologii) a A History of Israel (Dějiny Izraele). 

formát: 160 x 220
vazba: měkká
rok vydání: 2017
počet stran: 236

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku