Přibližte se k Bohu

Přibližte se k Bohu

Crabb Larry

Existují dva základní přístupy k životu - dvě cesty. Jeden s sebou přináší tlak, druhý poskytuje svobodu.Na Staré cestě života, jak.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: DB1899

maloobchodní cena: 230 Kč ušetříte 11 Kč (5%)

219 Kč včetně DPH

dostupnost: Vyprodáno, prodej ukončen.

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Crabb Larry - Přibližte se k Bohu

Existují dva základní přístupy k životu - dvě cesty. Jeden s sebou přináší tlak, druhý poskytuje svobodu.

Na Staré cestě života, jak ji popisuje autor úspěšných knih, psycholog a duchovní vedoucí Larry Crabb, "jste se rozhodli, že můžete dosáhnout toho, po čem v životě nejvíc toužíte, a děláte vše proto, abyste toho dosáhli“. Naproti tomu na Nové cestě života „jste poznali, že toho po čem nejvíc toužíte, vlastními silami dosáhnout nemůžete. Rozhodli jste se tedy důvěřovat Bohu, že vás uspokojí on sám. Chcete Boha. Nespokojíte se s ničím menším - ani s jeho požehnáními ne".
Stará cesta - způsob, jakým si většina křesťanů definuje život a hledá naplnění - je od základů špatná a škodlivá. Vyčerpává nás, svazuje nás a zanechává v nás pocit, že Bůh je daleko. Nová cesta však přináší opravdovou svobodu a občerstvení, protože nám umožňuje osobně se přibližovat Bohu.
Nechme si od Larryho Crabba otevřít oči, mysl i srdce pro Novou cestu života, abychom mohli začít prožívat skutečnou svobodu v Ježíši Kristu.

Brož., 200 str.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku