Poznání Boha

Poznání Boha

Packer J.I.

Klasické dílo J. I. Packera již přes čtyřicet let odhaluje statisícům křesťanů po celém světě nádheru, slávu a radost, které.. více

Kniha

vydavatel: Didasko

kód produktu: DB3259

maloobchodní cena: 360 Kč ušetříte 36 Kč (10%)

324 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Packer J.I. - Poznání Boha

Klasické dílo J. I. Packera již přes čtyřicet let odhaluje statisícům křesťanů po celém světě nádheru, slávu a radost, které se skrývají v poznání Boha. Může se stát knihou, která bude kromě Písma tou nejzásadnější, kterou v letošním či příštím roce přečtete.

„Přestože by knihy a eseje, které J. I. Packer sepsal, naplnily celé police, nejvíce ze všeho proslul svým znamenitým Poznáním Boha. Další jej následovali a napsali knihy o touze po Bohu, lásce k Němu, či službě a hledání Boha, ale Packerovo dílo vše vyjadřuje jednoduše a také nejlépe.“

Joni Eareckson Tada

Packer píše stručně, živě a výstižně. Mapuje horizont celé Bible a tím nám rozšiřuje obzory. A pravda, o které pojednává, nám zapaluje srdce. Přinejmenším zapálila to moje a donutila mě knihu odložit a uctívat Boha a modlit se.

John R. W. Stott

J. I. Packer je teologem, který pokládá seno tam, kam na něj ovce dosáhnou – jednoduše nám, obyčejným lidem, ukazuje, co znamená znát Boha.

Elisabeth Elliotová

Poznání Boha je mistrovské dílo stvořené mistrem teologem. Slouží jako budíček pro ty, kdo spí a Boží majestát nevnímají.

R. C. Sproul

J. I. Packer je členem správní rady Regent College v kanadském Vancouveru, kde působí též jako profesor teologie. Kromě toho je také členem redakční rady časopisu Christianity Today. Je autorem mnoha knih, včetně knihy Evangelizace a Boží svrchovanost, která vyšla i v češtině v nakladatelství Didasko.

Váz., 336 str., rok vydání: 2019

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku