Poslední šíp: Nešetřete si nic na další život

Poslední šíp: Nešetřete si nic na další život

Erwin Raphael McMannus

Představte si, že jste v životě vykonali vše, co jste vykonat měli. Že jste žili odvážně a směle, přijímali jste.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0274

maloobchodní cena:

239 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Poslední šíp: Nešetřete si nic na další životPoslední šíp: Nešetřete si nic na další životPoslední šíp: Nešetřete si nic na další životPoslední šíp: Nešetřete si nic na další život
Erwin Raphael McMannus - Poslední šíp: Nešetřete si nic na další život

Představte si, že jste v životě vykonali vše, co jste vykonat měli. Že jste žili odvážně a směle, přijímali jste všechny krásné i těžké chvíle, žili jste naplno. Teď jste na konci a můžete s vděčností Bohu a v pokoji vydechnout naposled. Chtěli byste prožít takový život? Přesně k tomu vás zve kniha Poslední šíp. Když král Izraele navštívil již starého a umírajícího proroka Elíšu, dostal od něj zvláštní instrukce: měl vzít do ruky šípy a udeřit s nimi do země. Udeřil třikrát a přestal. Jeho chabá snaha mu nakonec přinesla jen částečné vítězství v bitvě. Erwin McMannus se s pomocí této biblické ilustrace zamýšlí nad tím, jak žijeme svůj vlastní život a jak bychom jej možná chtěli žít.

Erwin Raphael McManus (*1958) je spisovatel, filmový producent, designer a motivační řečník. Mimo jiné slouží jako hlavní pastor církve MOSAIC v Los Angeles, která je považována za jednu z nejvíce inovativních křesťanských komunit v USA s velkým společenským vlivem. Mezi témata, kterým se věnuje, patří spiritualita, motivace, inspirace nebo leadership.

Nakladatelství Návrat domů

Rok vydání: 2020, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 13,8 cm, 144 stran

 

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku