Pečovatel: Příběh jednoho syna

Pečovatel: Příběh jednoho syna

Brown M.T.

Dostává se vám do rukou knížka pana Marshalla Browna, který doprovázel svého tatínka v období těžké nemoci a smrti... více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: NK0177

maloobchodní cena: 180 Kč ušetříte 18 Kč (10%)

162 Kč včetně DPH

dostupnost: 6 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Brown M.T. - Pečovatel: Příběh jednoho syna

Dostává se vám do rukou knížka pana Marshalla Browna, který doprovázel svého tatínka v období těžké nemoci a smrti. Bývá velmi obtížné sdělit tak intimní chvíle, zvlášť u svých blízkých. Právě v této knize je zachyceno velmi cenné svědectví syna, který vstupuje věrně a s odvahou do každodenní reality své rodiny a popisuje krok za krokem přijetí tatínkovy těžké nemoci a smrti.

Naše doba se honosí tím, že my lidé o smrti a umírání raději nehovoříme. Smrt předáváme do rukou profesionálů. Asi nikdy v historii lidstva neumíralo tolik lidí v nemocnici jako ve 21. století. Přitom se uvádí, že většina lidí si sice přeje zemřít doma v rodině, ale jen malému procentu se to podaří.

Rodinní příslušníci se často nechávají ochromit strachem, který jim říká, že doprovázení svých blízkých nezvládnou. Spíše se bojí nahlédnout do minulosti svých rodin, bojí se usmíření. Je to tím, že sami postrádají naději, že život smrtí nekončí, ale pokračuje dál. Tuto knihu bych charakterizovala slovy – láska syna ke svému otci, jež není smrtí zničena, ale žije dál. Věřím a pevně doufám, že pomůže všem, kteří chtějí o své blízké pečovat.

Jana Sieberová

 

 

Rok vydání: 2017, brožovaná, výška: 20,5 cm, šířka: 14 cm, 136 stran

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku