Nemusíš zestárnout

Nemusíš zestárnout

Hirschmann Maria Anne

Nemusíš zestárnout je volné pokračování úspěšné knihy Hansi , je to kniha otázek, které si Hansi v průběhu svého života.. více

Kniha

vydavatel: Infinity Art

kód produktu: DB2317

maloobchodní cena: 175 Kč ušetříte 17 Kč (10%)

158 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Hirschmann Maria Anne - Nemusíš zestárnout

Nemusíš zestárnout je volné pokračování úspěšné knihy Hansi, je to kniha otázek, které si Hansi v průběhu svého života kladla a hledala na ně odpovědi:
  • Co je láska? – tak se jako malá ptala, když se k ní její nevlastní otec choval velmi hrubě.
  • Co je svoboda? – tak se ptala, když Hitler pod záminkou „osvobození“ Sudet obsadil pohraničí Československa.
  • Co je dobro? – to byla otázka, když po skončení války Hansi zázrakem přešla z komunistické zóny, kde Rusové nemilosrdně dopadené přeběhlíky likvidovali, na „západní“ stranu k Američanům, kteří jí vlastně zachránili život.
Každý z nás si v životě alespoň jednou položil podobnou otázku. Známe však tu správnou odpověď? Odpověď, která by byla podle Bible i podle toho, co cítíme hluboko v našich srdcích?
Kniha Nemusíš zestárnout nabízí na tyto i další otázky odpovědi – odpovědi prověřené Božím slovem a neuvěřitelným životem autorky.

Marie Anna Hirschmannová, nar. 1926 v Liberci, jako polosirotek vyrůstala v pěstounské rodině v sudetské vesničce Hutberg (dnešní Hony) na Broumovsku. Ve 14 letech nastoupila v Praze na střední školu pro vedoucí nacistické mládeže. Po zoufalém zklamání z pádu nacistické ideologie, drastických zážitcích z poválečného zajateckého tábora a útěku přes Východní Německo do Západního odešla s rodinou do Ameriky.

Brož., 170 str.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku