Nekončící milost

Nekončící milost

Yancey Philip

"Nemilost" působí v skrytu, tiše a smrtelně, jako jedovatý plyn, který nikdo necítí. Naproti tomu je milost jedinou silou ve vesmíru,.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: DB3095

maloobchodní cena: 285 Kč ušetříte 14 Kč (5%)

271 Kč včetně DPH

dostupnost: 8 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
{DWN:DB3095} Yancey Philip - Nekončící milost

"Nemilost" působí v skrytu, tiše a smrtelně, jako jedovatý plyn, který nikdo necítí. Naproti tomu je milost jedinou silou ve vesmíru, která dokáže zpřetrhat pouta zotročující celé generace. 
Nefalšovaná milost je šokující, skandální. Boří naše konvence, protože se přibližuje k těm, kdo se provinili proti nám, protože se jich dotýká s láskou a nadějí. Milost přináší odpuštění - a odpuštění obnovuje.
V roce 1987 pohřbila bomba IRA Gordova Wilsona s jeho dvanáctiletou dcerou pod více než metrovou vrstvou betonu a cihel. "Mám tě moc ráda, tatínku" byla poslední slova jeho dcery Marie, kerá svírala otcovu ruku, zatímco čekali na záchranáře. Utrpěla několik vážných poranění páteře a mozku a zemřela pár hodin po převozu do nemocnice. Wilson ze svého nemocničního lůžka vyznal: "Ztratil jsem dceru, ale nechovám v srdci nenávist. Hořká slova nevrátí Marii život. Ode dneška se budu každý večer modlit, aby jim Bůh odpustil." Poslední slova jeho dcery byla slova lásky a Gordon Wilson se rozhodl žít svůj život na této rovině. 

V knize Nekončící milost autor zkoumá, zda jsou milost a odpuštění cestou k řešení 
- manželské krize,
- problému zneužívání dětí,
- homosexuality, 
- drogové závislosti,
- narušení mezilidských vztahů, mezinárodních, mezikulturních i mezináboženských konfliktů, 

Celý svět, každý z nás, pláče a touží po milosti. A milost nám přitom leží na dosah. Najdeme odvahu otevřít se pro ni a přijmout ji?

Rok vydání: 2009
Pořadí vydání: 2. vydání
Formát: 138 x 205
Vazba: brožovaná
Počet stran: 272

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku