Navždy tátovo děvče

Navždy tátovo děvče

Wright H. Norman

Vztah mezi otcem a dcerou Povězte mi o svém otci. Jak byste jako dospělá dcera odpověděla na tuto výzvu?.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: DB2909

maloobchodní cena: 245 Kč ušetříte 12 Kč (5%)

233 Kč včetně DPH

dostupnost: 5 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
{DWN:DB2909} Wright H. Norman - Navždy tátovo děvče

Vztah mezi otcem a dcerou

Povězte mi o svém otci. Jak byste jako dospělá dcera odpověděla na tuto výzvu? Jsem si jist, že tato otázka ve vás vyvolá mnoho myšlenek a pocitů. Mnohé mohou být příjemné, jiné nikoli. Ať se vám to líbí nebo ne, váš otec má na vás trvalý vliv. Ať již vám byl blízký nebo vzdálený, fyzicky přítomný či nepřítomný, chladný nebo vřelý a projevoval vám svou lásku či vás zneužíval, váš otec na vás zanechal svůj otisk.
A váš život ovlivňuje dosus – pravděpodobně víc, než si uvědomujete.
Ojedinělá práce amerického autora citlivým způsobem pojednává o významu a jedinečnosti vztahu mezi otcem a dcerou – tedy o oblasti, která je pro mnohé ženy trýznivá a zraňující.
Je mnoho žen, které jejich otcové nikdy nepřijali, a tím v nich vypěstovali pocity méněcennosti, nejistoty, strachu, odcizení a osamělosti. Jiné ženy vyrůstaly v rodinách neúplných, protože jejich otec od nich odešel.
Tyto tragické a bolestné události ve svém důsledku vedou k tomu, že ženy neočekávají od mužů lásku a bojí se vstoupit do důvěrného vztahu.
Právě ženám, pro které není snadné podívat se otevřeně na vztah se svým otcem, je určena tato kniha, neboť přináší možné řešení negativních důsledků minulosti.

Brož., 208 str., rok vydání: 2016 (2. vydání)

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku