Mezi duší a Duchem - Enneagram a křesťanská spiritualita 2., rozšířené vydání

Mezi duší a Duchem - Enneagram a křesťanská spiritualita 2., rozšířené vydání

Michal Petr, Denisa Červenková

Enneagram je dynamická typologie osobnosti, která popisuje devět odlišných vzorců prožívání, myšlení a jednání. Jde o komplexní model s mnoha.. více

Kniha

vydavatel: Nakladatelství Triton

kód produktu: DB3326

maloobchodní cena: 165 Kč ušetříte 16 Kč (10%)

149 Kč včetně DPH

dostupnost: 7 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Michal Petr, Denisa Červenková - Mezi duší a Duchem - Enneagram a křesťanská spiritualita 2., rozšířené vydání

Enneagram je dynamická typologie osobnosti, která popisuje devět odlišných vzorců prožívání, myšlení a jednání. Jde o komplexní model s mnoha rovinami, který lze použít nejen jako efektivní nástroj psychologie, ale také jako mapu překážek na cestě modlitby.
 
Po letech psychospirituálního doprovázení předkládají autoři v této knize nejen své zkušenosti, ale i přístupy a metody, které se osvědčily jako pomůcky k autentičtějšímu způsobu bytí a duchovnímu vývoji. Jejich přístup je jedinečný vědomým propojováním psychologického a terapeutického kontextu s duchovní podporou. Ve své knize, příznačně nazvané Mezi duší a Duchem, se autoři pokoušejí skloubit sebepoznání a současnou křesťanskou spiritualitu v českém prostředí.
 
Kromě detailní charakteristiky jednotlivých osobnostních typů (enneatypů) kniha nabízí též praktická doporučení, jak duchovně a lidsky růst a dát vlastnímu životu nový, hlubší smysl.
 
 
Rok vydání: 2019, brožovaná, výška: 16,5 cm, šířka: 11,cm, 224 stran
blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku