Lester Sumrall - životní příběh

Lester Sumrall - životní příběh

Dudley Tim

Ve veselých historkách ho bylo těžké porazit. Člověk tisíce příběhů a rychlého úsměvu, který nesl duchovní moc od Pána. Díky.. více

Kniha

vydavatel: Pathmos

kód produktu: DB2494

maloobchodní cena: 247 Kč ušetříte 25 Kč (10%)

222 Kč včetně DPH

dostupnost: Vyprodáno, prodej ukončen.

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Dudley Tim - Lester Sumrall - životní příběh

Ve veselých historkách ho bylo těžké porazit. Člověk tisíce příběhů a rychlého úsměvu, který nesl duchovní moc od Pána. Díky své povaze pracoval Lester Sumrall na šíření evangelia ohromujících 65 let.
Tento gigant letničních skupin se rozhodně nepokládal za vůdce. Raději se věnoval zdolávání projektů, které pro něj měl Bůh připravené. Od svých veselých začátků, kdy jako mladík dokázal zaplnit místnost zmatenými farmáři, až po práci ředitele organizace, která dodnes krmí hladové po celém světě, Sumrall žil tak, aby toho nemusel litovat.
Pohled na jeho život je střídavě zábavný, dojímavý a inspirující. Dnes, kdy denominace vzájemně spolupracují, což by Sumrall jistě ocenil, bude každý křesťan s požitkem sdílet nadšení a moc jeho zajímavého života.
Sumrall odešel v roce 1996. Před tím na to ale dokázal připravit svou službu. Pracoval až do konce, aby nasytil duše a těla – což byla touha jeho mimořádného života.

Brož., 184 stran + 24 stran fotografií, rok vydání 2013

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku