Kristus a vaše problémy  Cesta ke zbožnosti

Kristus a vaše problémy Cesta ke zbožnosti

Adams Jay

Kristus a vaše problémy Prožíváte problémy, které se zdají příliš těžké, než aby se daly zvládnout? Přemýšlíte, zda vůbec.. více

Kniha

vydavatel: Didasko

kód produktu: DB2814

maloobchodní cena: 69 Kč ušetříte 7 Kč (10%)

62 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Adams Jay - Kristus a vaše problémy Cesta ke zbožnosti

Kristus a vaše problémy
Prožíváte problémy, které se zdají příliš těžké, než aby se daly zvládnout? Přemýšlíte, zda vůbec existuje nějaká cesta ze všeho toho zmatku, který prožíváte? Tato užitečná brožurka vám ukáže nový pohled na těžké životní situace.
„Žádný problém není výjimečný,“ píše Jay Adams a přináší skutečnou naději založenou na Božím slibu z 1. Korintským 10,13. Přináší odvahu, kterou potřebujeme k zodpovědnému jednání, a ukazuje, že správné řešení lze najít, jen když půjdeme Boží cestou.

Cesta ke zbožnosti
Cesta ke zbožnosti je praktickou knížkou pro všechny, kdo touží po zbožnosti. Jay Adams v ní jasně ukazuje, že i když neexistuje žádná instantní zbožnost, pravá a trvalá zbožnost je přece jen možná. Na základě Pavlova pokynu z 1. Timoteovi 4,7 „Cvič se pro zbožnost“ vysvětluje, jak se zbožný život může stát druhou přirozeností všech, kdo skutečně touží být podobní Kristu.

Dr. Jay E. Adams je ředitelem vyšších studií a profesorem praktické teologie na Westminster Theological Seminary v Escondidu v Kalifornii. Je známým autorem knih o pastorační službě, poradenství a křesťanském životě. O těchto tématech také často přednáší.

Brož., 68 str., rok vydání: 2015

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku