Jak čelit utrpení

Jak čelit utrpení

Badenas Roberto

Proč mne to potkalo! Co mám teď dělat! Přestože název knihy začíná slovem "jak", kniha také teologa Badenase není návodem... více

Kniha

vydavatel: Advent Orion

kód produktu: DB2951

maloobchodní cena: 188 Kč ušetříte 19 Kč (10%)

169 Kč včetně DPH

dostupnost: 3 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Badenas Roberto - Jak čelit utrpení

Proč mne to potkalo! Co mám teď dělat! Přestože název knihy začíná slovem "jak", kniha také teologa Badenase není návodem. Není v ní žádný pokus o předložení jednoduchých rad na složité problémy. Autor nepodsouvá myšlenky, kterými by se snažil manipulovat se čtenářem. Nezjednodušuje problém a nedává žádné jednoduché rady.

Utrpení prožíváme my i naši blízcí. Je způsobeno různými okolnostmi a my na ně různým způsobem reagujeme. Můžeme mu vůbec čelit? Má nějaký smysl? Co můžeme udělat když trpíme my sami. jak porozumět těm druhým, kteří trpí, jak jim být oporou a provázet je při všem, co prožívají. Jak ustát jejich bolest.  

Tato kniha hledá odpovědi i na následující otázky: Do jaké míry je možné vyhnout se bolesti? Co všechno můžeme udělat, abychom pochopili bolest a naučili se ji kontrolovat? Jak můžeme překonat bolest, abychom i tuto doprovodnou součást smrti zapojili do služby života?

Váz., 226 str., rok vydání: 2016

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku