Jak čelit utrpení

Jak čelit utrpení

Badenas Roberto

Proč mne to potkalo! Co mám teď dělat! Přestože název knihy začíná slovem "jak", kniha také teologa Badenase není návodem... více

vydavatel: Advent Orion

kód produktu: DB2951

maloobchodní cena: 188 Kč ušetříte 19 Kč (10%)

169 Kč včetně DPH

dostupnost: 2 ks na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Badenas Roberto - Jak čelit utrpení

Proč mne to potkalo! Co mám teď dělat! Přestože název knihy začíná slovem "jak", kniha také teologa Badenase není návodem. Není v ní žádný pokus o předložení jednoduchých rad na složité problémy. Autor nepodsouvá myšlenky, kterými by se snažil manipulovat se čtenářem. Nezjednodušuje problém a nedává žádné jednoduché rady.

Utrpení prožíváme my i naši blízcí. Je způsobeno různými okolnostmi a my na ně různým způsobem reagujeme. Můžeme mu vůbec čelit? Má nějaký smysl? Co můžeme udělat když trpíme my sami. jak porozumět těm druhým, kteří trpí, jak jim být oporou a provázet je při všem, co prožívají. Jak ustát jejich bolest.  

Tato kniha hledá odpovědi i na následující otázky: Do jaké míry je možné vyhnout se bolesti? Co všechno můžeme udělat, abychom pochopili bolest a naučili se ji kontrolovat? Jak můžeme překonat bolest, abychom i tuto doprovodnou součást smrti zapojili do služby života?

Váz., 226 str., rok vydání: 2016

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku