> > > > > > > > >
Být dobrou mámou

Být dobrou mámou

Jaynesová Sharon

Po čem každá matka z celého srdce touží? Samozřejmě po tom, aby byla dobrou matkou a vychovala báječné děti. Ale.. více

Kniha

vydavatel: Návrat domů

kód produktu: DB2212

maloobchodní cena: 265 Kč ušetříte 13 Kč (5%)

252 Kč včetně DPH

dostupnost: Vyprodáno, prodej ukončen.

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Jaynesová Sharon - Být dobrou mámou

Po čem každá matka z celého srdce touží? Samozřejmě po tom, aby byla dobrou matkou a vychovala báječné děti. Ale co to znamená a jak takového cíle může dosáhnout?
Sharon Jaynesová nám prozrazuje vynikající a osvědčený recept na to, jak se stát dobrou matkou. V knize Být dobrou mámou svým dětem uvádí sedm důležitých vlastností zbožné matky, pocházejících z 31. kapitoly knihy Přísloví.
Když jsem se stala matkou, kladla jsem si otázku, čím to bylo, že děti ženy z přísloví 31 matce děkovaly a blahořečily. Abych nalezla odpověď, po léta jsem pozorovala různé matky. Naslouchala jsem tomu, co o svých matkách říkaly dospělé děti, a modlila jsem se, aby mi Bůh dal moudrost při výchově vlastního dítěte. V knize Být dobrou mámou svým dětem se snažím zachytit sedm rysů mateřství, s nimiž jsem se u požehnaných matek setkávala znovu a znovu.
- autorka

Mě stvořila má matka. Chápala mě a dovolila mi, abych šel tam, kam mě to táhne.
- Thomas A. Edison

Má matka byla nejkrásnější ženou, jakou jsem kdy spatřil... Za vše, čím jsem, dlužím své matce... svůj životní úspěch přičítám morálnímu, intelektuálnímu a fyzickému vzdělání, kterého se mi od ní dostalo.
- George Washington

Brož., 240 str.
blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku