Buďte vděční

Buďte vděční

Nástěnný kalendář 2019

Zdvojnásobili jsme velikost. Nástěnný měsíční kalendář má v otevřeném stavu formát 24 x 48 cm. Každý měsíc je zpracován na.. více

Ostatní

vydavatel: Rosa Media

kód produktu: RK0012

maloobchodní cena: 49 Kč ušetříte 5 Kč (10%)

44 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Buďte vděční
{DWN:RK0012} Nástěnný kalendář 2019 - Buďte vděční

Zdvojnásobili jsme velikost. Nástěnný měsíční kalendář má v otevřeném stavu formát 24 x 48 cm. Každý měsíc je zpracován na dvě strany. Vrchní stranu tvoří barevná fotografie z přírody s biblickým veršem (formátu 24 x 24 cm), spodní stranu vyplňuje stejně velké kalendárium, které obsahuje dny týdne se zvýrazněním soboty a neděle, dále státní svátky, nejvýznamnější církevní milníky roku a jmeniny. Je v něm i místo pro poznámky. Součástí kalendáře jsou také dvě strany, kde jsou znázorněna kalendária posledních 4 měsíců roku 2018.

Proč si koupit biblický kalendář?

Kalendář je nejenom praktickým pomocníkem při plánování, ale také vhodnou dekorací pro prostředí domova i kanceláře. Pečlivě vybrané verše slouží k inspiraci i zamyšlení nad Božím slovem a fotografie ilustrují krásy Božího stvoření. Kalendář si můžete koupit pro sebe nebo jej někomu darovat. Může tak sloužit jako pěkný dárek s misijním rozměrem.

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku