> > > > > > > > >
7 mýtů o singles

7 mýtů o singles

Allberry Sam

Je k svobodnému životu zapotřebí zvláštní Boží povolání? Mají to svobodní těžší, nebo naopak snazší než lidé starající se.. více

Kniha

vydavatel: KMS

kód produktu: DB3363

maloobchodní cena: 197 Kč ušetříte 10 Kč (5%)

187 Kč včetně DPH

dostupnost: Produkt je na skladě

Doprava od 69 Kč nebo ZDARMA
Allberry Sam - 7 mýtů o singles

Je k svobodnému životu zapotřebí zvláštní Boží povolání? Mají to svobodní těžší, nebo naopak snazší než lidé starající se o manžela/manželku a děti? Být single v našich představách mnohdy znamená být osamělý, bez rodiny a důvěrného vztahu. Nebo naopak žít život plný večírků a nevázané zábavy. Bible však vykresluje obraz života bez partnera zcela odlišně.
Cílem této knihy je pomoci všem křesťanům – bez ohledu na to, zda žijí v manželství nebo mimo něj – vnímat svobodný život jako dar od Boha. Jedině tak bude každý z nás moci povzbudit nezadané k tomu, aby využívali jedinečných příležitostí, které život bez partnera nabízí, a uvědomili si význam své role, kterou ve sborovém životě hrají.

„Bylo by velkou chybou se domnívat, že se jedná o knihu jen pro singles. Pokud má Sam pravdu – a on ji má – měla by tomuto biblickému učení porozumět celá církev.“ – Timothy Keller, autor knih Smysl manželství nebo Králův kříž

Sam Allberry je kazatel, řečník a spisovatel působící v organizaci Ravi Zacharias International Ministries a jako redaktor v organizaci Gospel Coalition, která vzdělává církevní vedoucí. Je autorem několika knih, česky mu vyšla kniha „Je Bůh proti gayům?“.

 

 

Rok vydání: 2019, brožovaná, výška: 19 cm, šířka: 11,5 cm, 179 stran

blog comments powered by Disqus
224 310 259
Po-Pá 8:30 - 17
Najdete nás
na Facebooku